Ostatné služby
Dubnické Divadlo
Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
- Sídlo
- Dubnica nad Váhom
- Od roku
- 2020
- IČO
- 53 001 745
Dubnické Divadlo
Občianske združenie
- Sídlo
- Pod hájom 52, 018 41 Dubnica nad Váhom
- Na trhu od
- 6. júla 2020
- IČO
- 53 001 745
- Právna forma
- Občianske združenie
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Organizácia v číslach
- 6
- rokov na trhu
- 2020
- rok vzniku
- 2
- položky predmetu činnosti
O organizácii
Spoznajte Dubnické Divadlo
Organizácia Dubnické Divadlo má sídlo na adrese Pod hájom 52, 018 41 Dubnica nad Váhom. Zapísaná je od 6. júla 2020 (Register občianskych združení).
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti tvorí 2 položky, napríklad iné umelecké, kultúrne a divadelné, filmové.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Dubnické Divadlo
- Právna forma
- Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
- IČO
- 53 001 745
- Dátum vzniku
- 6. júla 2020
- Sídlo
- Pod hájom 52, 018 41 Dubnica nad Váhom
- Register občianskych združení
- MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-58917
- Sektor (ESA 2010)
- Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
- Odbor (SK NACE 94.99)
- Činnosti ostatných členských organizácií i. n.
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet činnosti
Čím sa Dubnické Divadlo zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 2 položky.
-
Iné umelecké, kultúrne
-
Divadelné, filmové
Časté otázky
Základné informácie o organizácii
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde sídli Dubnické Divadlo?
Sídlo je na adrese Pod hájom 52, 018 41 Dubnica nad Váhom.
Čím sa Dubnické Divadlo zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99). Predmet činnosti zapísaný v registri zahŕňa napríklad: iné umelecké, kultúrne; divadelné, filmové.
Aké je IČO – Dubnické Divadlo?
IČO je 53 001 745.
Kedy vznikla Dubnické Divadlo?
Vznik: 6. júla 2020. Na trhu pôsobí 6 rokov.
Sídlo
Kde organizáciu nájdete
Pod hájom 52 018 41 Dubnica nad VáhomRegistrový súd: MV SR
Spravujete túto organizáciu?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.